Alexander Zverev so zvyškom Tímu Európy
Alexander Zverev so zvyškom Tímu Európy (Foto: Instagram - Laver Cup)

VIDEO Verbálny konflikt na Laver Cupe: Aj Zverev tvrdil, že je nevinný, povedal ironicky Opelka

BOSTON – Počas prvého dňa na Laver Cupe, ktorý sa odohráva v americkom Bostone došlo k verbálnemu konfliktu medzi Výberom sveta a Európou.


V záverečnej štvorhre piatkového programu porazili John Isner s Kanaďanom Šapovalovom taliansko-nemecký pár Berrettini/Zverev. Nemecký tenista po prehre sebavedome vyhlásil, že je to jediný bod, ktorý počas víkendu Výber sveta získa.

Kontroverzným vyhlásením nahneval súperov

„Je*ať toho človeka,” povedal otvorene svojim zverencom kapitán John McEnroe, ku ktorému sa pridal i úspešný aktér z deblu John Isner. „To fakt povedal? Nech ide do ri*i.”

Nie všetci tenisti domáceho výberu boli tak pozorní a napríklad Diego Schwartzman sa svojich kolegov pýtal, čo ich rozčúlilo. „Čo povedal?” pýtal sa kapitána.

„Povedal, že je to posledný bod, ktorý sme vyhrali,” odpovedal McEnroe. Toho sa chytil americký dlháň Reilly Opelka, ktorý svojím slovníkom rozhodne nešetril. „Tiež povedal, že je nevinný,” rypol si do Zvereva, ktorý je obvinený z domáceho násilia svojou bývalou partnerkou Olgou Šarypovovou.

K tejto súkromnej a úzkostlivej téme sa tenisti doposiaľ nevyjadrili. Opelkova reakcia však naznačuje, že nie každému sú obvinenia, ktoré boli proti Nemcovi vznesené, ľahostajné.„Dobrý postreh,” zhodnotil Američanovu poznámku po krátkom uvažovaní legendárny McEnroe, čím celú debatu uzavrel.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Petra Kvitová

VIDEO Viac ako trojhodinový boj: Česká bojovníčka Kvitová v Pekingu predĺžila parádnu sériu a čaká ju ruská súperka

PEKING – Česká tenistka Petra Kvitová na prestížnom podujatí s dotáciou takmer štyri milióny dolárov …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × three =