Home Najdôležitejšie VIDEO Úprimný odkaz svetovej jednotky Bartyovej lúčiacej sa Strýcovej: Budeš tou najlepšou matkou, si skvelá osobnosť!

VIDEO Úprimný odkaz svetovej jednotky Bartyovej lúčiacej sa Strýcovej: Budeš tou najlepšou matkou, si skvelá osobnosť!

by Roderik Pastier

MADRID – V minulých dňoch vyplávala na povrch informácia o konci kariéry Barbory Strýcovej. Na adresu českej deblovej špecialistky sa s odstupom času vyjadrila aj ženská svetová jednotky Ashleigh Bartyová.


„Ak mám byť úprimná, bola som veľmi šťastná, keď Barbora oznámila verejnosti, že je tehotná,” priznala austrálska tenistka. „Je to skvelá osobnosť, vždy pohotová a milá. Na kurte ukazovala srdce, ale zároveň patrila v šatni k tým najviac rešpektovaným hráčkam,” pokračovala.

35-ročná tenistka bola veľmi obľúbenou medzi tenisovými fanúšikmi, pretože sa vždy prezentovala veľkou bojovnosťou. „Vedeli ste, že po zápase sa vám pozrie do očí, podá vám ruku a povie “výborne” alebo použije ďalšie superlatívy,” ocenila fair-play správanie Bartyová.

„Barbora toho dokázala veľa, mala fenomenálnu kariéru. Určite ma mrzí, že už ju neuvidím v šatni. Napriek tomu som nadšená, že bude maminkou. A som si istá, že bude excelovať aj v takejto roli,” dodala svetová jednotka.Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × five =