Home Audio/video VIDEO Trápenie dvojnásobného finalistu Roland Garros nemá konca: Thiem končí na úvodnej prekážke, Dimitrov ďalej

VIDEO Trápenie dvojnásobného finalistu Roland Garros nemá konca: Thiem končí na úvodnej prekážke, Dimitrov ďalej

by Roderik Pastier
Dominic Thiem

PARÍŽ – Bulharský tenista Grigor Dimitrov suverénnym spôsobom postúpil do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. V 1. kole v pozícii nasadenej osemnástky deklasoval Američana Marcosa Girona 6:1, 6:1, 6:1.


Cez úvodnú prekážku neprešiel Rakúšan Dominic Thiem. Dvojnásobný finalista prehral s Bolívijčanom Hugom Dellienom 3:6, 2:6, 4:6. Rakúsky tenista prakticky od úvodu ťahal za kratší koniec, keď si počas celého zápasu nevypracoval jediný brejkbal a sám stratil až štyri servisy.

Thiem sa od aprílového návratu na dvorce po pauze zavinenej zranením členka trápi, nevyhral ešte ani jeden zápas.Thiem po prehre: Asi sa pôjdem rozohrať na challengre

“Vážne uvažujem o tom, že sa pôjdem rozohrať na challengre. Úroveň svetového tenisu je teraz extrémne vysoká. V prvej stovke je veľa kvalitných hráčov a mne sa po pauze zavinenej zranením s nimi nedarí držať krok. Potrebujem viac času, aby som sa dostal do zápasového rytmu,” uviedol Thiem, víťaz US Open z roku 2020, pre akreditované médiá.

Zdroj: TASR, ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × 2 =