Home Audio/video VIDEO Totálne odovzdaný výkon Molčana v semifinále Bratislava Open: Prezradil dôvod prehry

VIDEO Totálne odovzdaný výkon Molčana v semifinále Bratislava Open: Prezradil dôvod prehry

by Roderik Pastier
Alex Molčan, Australian Open

BRATISLAVA – Slovenský tenista Alex Molčan neuspel v semifinále dvojhry na antukovom challengeri Bratislava Open. V pozícii turnajovej jednotky prehral s Dimitarom Kuzmanovom hladko 0:6, 1:6. Bulhar zabojuje v nedeľu o titul s Ukrajincom Vitalijom Sačkom, ktorý zdolal Tomasa Barriosa Veru z Čile 6:4, 7:5.


Kuzmanovovi vyšiel úvod zápasu a po dvoch brejkoch sa dostal do vedenia 4:0. Molčan robil veľa nevynútených chýb a v prvom sete neuhral ani jeden gem. V druhom dejstve sa Bulhar dostal rýchlo do vedenia 2:0 i 3:1. Najlepší slovenský singlista napokon dokázal získať iba jeden gem a prehral s Kuzmanovom aj druhý vzájomný zápas v kariére.

“Bohužiaľ, nedokázal som hrať stopercentne. Bojujem s chorobou, ale nechcel som skrečovať duel. Vôbec som nemal silu ani v nohách, ani v rukách. Včera som mal náročný zápas, ale už pred prvým kolom som sa zobudil chorý a bojujem na liekoch. Nedokázal som už nič viac predviesť,” povedal pre RTVS Molčan, ktorý zatiaľ nevie, či sa pre chorobu zmení jeho najbližší program.

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × five =