Home Audio/video VIDEO Svetovú osmičku po víťaznom turnajovom návrate vyradilo ďalšie zranenie: Snažil som sa, ako to šlo

VIDEO Svetovú osmičku po víťaznom turnajovom návrate vyradilo ďalšie zranenie: Snažil som sa, ako to šlo

by Majo Malinovský
Casper Ruud

RIO DE JANEIRO – Iba teraz sa vrátil na tenisové kurty a už opäť skončil na maródke. Aktuálna svetová osmička Casper Ruud sa na poslednú chvíľu odhlásil z turnaja v brazílskom Rio de Janeiro.


Ruud, ktorý mal v Brazílii plniť rolu turnajovej dvojky sa len pár dní dozadu stal víťazom podujatia v argentínskom Buenos Aires, keď si zranenie brucha privodil vo finálovom súboji s domácim Schwartzmanom.

Pozerá sa dopredu

“Snažil som sa, ako to šlo, ale bohužiaľ,” citovala agentúra AP Ruuda, ktorý bol nasadený rovno do druhého kola. V súťaži ho narýchlo nahradil Španiel Roberto Carballés Baena, ktorý prehral s Argentínčanom Franciscom Cerúndolom. “Veľmi smutné, že som z Ria musel odstúpiť a opustiť toto krásne mesto. Ale ako vždy aj teraz sa pozerám dopredu a urobím všetko pre to, aby som sa dobre a rýchlo zotavil a ďakujem za všetku podporu a čoskoro sa opäť uvidíme,” uviedol vo videu na sociálnej sieti.Ruud sa minulý týždeň v Buenos Aires ziskom siedmeho titulu na okruhu ATP úspešne vrátil na turnaje po zranení členka, kvôli ktorému prišiel o Australian Open.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty + fourteen =