Domov Audio/video VIDEO Šok pre zranenú ženu a okamžité prerušenie zápasu: Za 32 rokov sa nám niečo také nestalo

VIDEO Šok pre zranenú ženu a okamžité prerušenie zápasu: Za 32 rokov sa nám niečo také nestalo

od Majo Malinovský
Alexander Zverev, ATP Halle

HALLE – Domáci tenista Alexander Zverev vykročil v Halle do boja o premiérovú trofej na tráve hladkým víťazstvom 6:2, 6:1 nad Marcosom Gironom.


Turnajovú dvojku Zvereva, ktorý v nedeľu prehral finále v Stuttgarte, nerozhodil ani nepríjemný incident z prvého setu. Vtedy na štadióne spadol uvoľnený reklamný banner na divákov a kvôli ošetrovaniu zranenej ženy musel byť duel prerušený.

Časť reklamného panelu sa uvoľnila v hornej časti tribúny a spadla na fanúšikov v dolnej časti hľadiska. Rozhodca na empajri okamžite prerušil hru a Zverev sa ponáhľal s ľadom, ktorý si zranená žena pritlačila na krk. Tenisti potom dlhé minúty čakali, kým jej zdravotníci poskytli prvú pomoc a transportovali ju z hľadiska.

Organizátori po stretnutí oznámili, že dvadsaťšesťročná žena po šoku vyviazla bez vážnych zranení. Preventívne ju previezli do nemocnice na ďalšie vyšetrenie. Pád reklamného banneru podľa nich pravdepodobne spôsobilo bubnovanie fanúšikov do panela, kvôli ktorému sa uvoľnili kotviace skrutky.

„Niečo také sa nám za 32 rokov organizovania tohto turnaja nestalo. Je nám to nesmierne ľúto,“ povedal riaditeľ turnaja v Halle Ralf Weber.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Zanechajte komentár

four × two =