Home Audio/video VIDEO Skrat kazašského tenistu ako reakcia na prehru: Tri dvojchyby a tri rozbité rakety

VIDEO Skrat kazašského tenistu ako reakcia na prehru: Tri dvojchyby a tri rozbité rakety

by Roderik Pastier
Alexander Bublik

MONTPELLIER – Táto sezóna je pre Alexandra Bublíka zatiaľ hotovou pohromou. Na svoje prvé víťazstvo stále čaká a spolu s Davis Cupom a United Cupom prehral už sedemkrát v rade. Keď k tomu prirátame dve prehry z konca minulej sezóny, Bublik ťahá sériu deviatich prehier, takže niet divu, že svoju formu nesie veľmi zle. Vo francúzskom Montpellieri to boli tri rakety.


Dvadsaťpäťročný Bublik pricestoval do Montpellier s cieľom prelomiť sériu prehier. V minulej sezóne na tomto turnaji zažiaril a získal svoj prvý titul ATP. Veril, že sa mu podarí nadviazať na svoje výkony a zlepšiť svoju zlú bilanciu z aktuálnej sezóny.

Jeho cesta za obhajobou sa však skončila už v prvom kole. Po dvaapolhodinovom boji prehral s Gregoirem Barrerom 4:6, 7:6(12), 6:7(3), keď v treťom sete neudržal vedenie 4:2.Bublik navyše úplne zlyhal v rozhodujúcom tajbrejku, keď v tajbrejku prehral šesť loptičiek v rade a za stavu 0:6 ho prepadol amok. Aby si vybil všetok svoj hnev a zúrivosť, v priebehu niekoľkých sekúnd rozbil tri rakety. Hoci si vybil frustráciu a podarilo sa mu získať ďalšie tri body, zázračný obrat nepredviedol a prehral 3:7.

Zdroj: ts

Podobné články

Leave a Comment

2 × three =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy