Cori Gauffová
Cori Gauffová (Foto: TASR)

VIDEO Skrat 17-ročnej Američanky v ženskom finále štvorhry na US Open: Neovládla som emócie

NEW YORK – Ženskú štvorhru na US Open prekvapivo ovládol austrálsko-čínsky pár Samantha Stosurová/Šuaj Čang, ktoré vo finále zdolali domáce tenistky Cori Gauffovú/Catherinu McNallyovú. Okrem nečakaného výsledku bolo prekvapením aj správanie 17-ročnej vychádzajúcej hviezde Gauffovej po záverečnej loptičke.


Po skončení finálového stretnutia sa na tlačovej konferencii hovorilo predovšetkým o frustrácii 17-ročnej Gauffovej, ktorá najskôr hodila raketu o zem a následne ju odhodila k reklamným tabuliam.

Američanka však nebola ďaleko od toho, aby zasiahla chlapca sediaceho v hľadisku. Tínedžerka mu jednu z rakiet venovala, na sociálnej sieti sa objavila fotografia chlapca s darčekom i video z incidentu.

„Prehrala som grandslamové finále. Raketu som odhodila, ale nechcela som, aby odletela až tam. Nebolo to z mojej strany najpríkladnejšie správanie,“ priznala Gauffová.

„Neovládla som emócie. Neľutujem to, no ľutujem, že raketa letela tak ďaleko a takmer zasiahla chlapca. Bola som frustrovaná z prehry v grandslamovom finále,“ dodala.Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Miloš Mečíř

Prezident STZ Mečíř spoločne s Moškom reagujú na Molčanov úspech: Skvelý výsledok pre slovenský tenis

LYON – Slovenský tenista Alex Molčan neuspel vo finále dvojhry na antukovom turnaji ATP v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

thirteen + 12 =