Home Audio/video VIDEO Rybáriková pozýva na druhý ročník Pulitzer Cupu: O cennú trofej zabojuje aj Tenisový svet

VIDEO Rybáriková pozýva na druhý ročník Pulitzer Cupu: O cennú trofej zabojuje aj Tenisový svet

by Igor Uher
Trofeje

BANSKÁ BYSTRICA – Termín druhého ročníka turnaja novinárov a mediálnych osobností Tipsport Pulitzer Cup sa nezadržateľne blíži. Aj vďaka výborným referenciám sa toto podujatie stalo už pri svojej premiére najprestížnejším svojho druhu pod Tatrami. A svoj kredit mieni zvyšovať naďalej.


Pre zvýšený záujem zo strany novinárov sa tento rok Tipsport Pulitzer Cup stáva plnohodnotným medzinárodným turnajom pre novinárov z krajín Vyšehradskej štvorky.

Pulitzer Cup 2019
Takto to vyzeralo na Pulitzer Cupe v minulom rokuČo nám druhý ročník ponúkne?

Aj vďaka tomu, že účasť potvrdila kompletná špička slovenských novinárov – tenistov, očakávame ešte väčšiu kvalitu a množstvo napínavých súbojov. Ale predovšetkým pohodu a príjemnú zábavu, skvelú atmosféru a pochopiteľne aj množstvo sprievodných akcií. Novinári, ale aj návštevníci sa môžu tešiť okrem iných osobností aj na wimbledonskú semifinalistku Magdalénu Rybárikovú, ktorá odohrá niekoľko exhibičných súbojov s vyžrebovanými účastníkmi.

Video: Tomorrow Agency

Nebudú chýbať ani súťaže o najrýchlejšie, či najpresnejšie podanie, rovnako ako večerná šou v známom banskobystrickom tanečnom klube, ktorý je považovaný za najvychytenejší lokál svojho druhu na celom Slovensku.

Hostiteľom druhého ročníka je areál klubu Tenisia nachádzajúci sa v mestskom parku vzdialenom iba niekoľko minút chôdze od hlavného námestia Banskej Bystrice. Organizátori z Tomorrow Agency podriadili svojej snahe usporiadať najprestížnejšie tenisové mediálne podujatie u nás naozaj všetko. Aj vrátane zabezpečenia čo najväčšieho komfortu pre zúčastnených, ktorí budú ubytovaní v Národnom Dome v bezprostrednej blízkosti Hlavného námestia.

Martina Suchá, Pulitzer Cup 2019
Martina Suchá ako bývalá 37. hráčka sveta bola hlavnou hviezdou minulého ročníka PCO cennú trofej aj tenisovýsvet.sk

Názov turnaja stelesňuje najuznávanejšie žurnalistické ocenenie. V Spojených štátoch usilujú o Pulitzerovu cenu tí najlepší novinári už od roku 1917. A práve Pulitzer je meno hlavnej putovnej trofeje z banskobystrického podujatia, určenej pre redakcie, vydavateľstvá či televízie, ktorých redaktori najviac zabodujú v jednotlivých kategóriách. O jej zisk sa v premiérovej edícii pre vydavateľstvo denníka Šport pričinil Martin Findura, ktorý ovládol nielen dvojhru vo svojej vekovej kategórii, ale spolu s Branislavom Lackom triumfoval aj vo štvorhre.

Igor Uher, Pulitzer Cup, Trofeje, Ceny
Ocenení z minulého ročníka Pulitzer Cupu

Vlani si náš portál vybojoval v celkovom hodnotení redakcií veľmi solídne druhé miesto. Tento rok sa tenisovýsvet.sk zviditeľní ešte viac. Okrem toho, že je hlavným mediálnym partnerom podujatia, sa stal aj sponzorom jednej z pripravovaných atraktívnych súťaží, ktorej víťaz bude odmenený peknou trofejou.

Poďakovanie sponzorom

Už pri svojej premiére si organizátori Tipsport Pulitzer Cupu vyslúžili od účastníkov veľké uznanie. Aj tento rok zabojuje o svoju prestíž predovšetkým vďaka sponzorom. Poďakovanie prináleží generálnemu partnerovi, stávkovej kancelárii Tipsport a tiež hlavnému partnerovi ARTHUR Real Estate Company. Vďaka patrí aj spoločnosti Babolat, ktorá banskobystrickému turnaju zabezpečuje tenisové lopty, ako aj hodnotné vecné ceny pre víťazov. Firma IVEKOL venuje víťazom okrem iného aj prírodnú kozmetiku bez chemických prísad. Ubytovanie poskytuje účastníkom Hotel Národný Dom a v neposlednom rade sa o pitný režim postará hurbanovský pivovar Zlatý Bažant.Pozvánka pre divákov

Pre tých, ktorí sa ešte nerozhodli a nemajú ešte program na nasledujúci víkend pripomíname, že podujatie sa bude konať od piatka 4. septembra do nedele 6. septembra. Tešíme sa na vás a vašu účasť v Banskej Bystrici!

Peter Miklušičák, Matej Tóth, Igor Uher, Pulitzer Cup 2019, Martina Suchá
Aj takto to vyzeralo vlani na Pulitzer Cupe 🙂

Zdroj: PR článok

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fifteen + 5 =