Home Audio/video VIDEO Ruská rozprávka nemá konca: Talentovaná hviezdička si v Madride sama dala ten najkrajší narodeninový darček

VIDEO Ruská rozprávka nemá konca: Talentovaná hviezdička si v Madride sama dala ten najkrajší narodeninový darček

by Majo Malinovský
Mirra Andrejevová, WTA Mutua Madrid Open

MADRID – 16 rokov, 16 zápasov v sezóne a 16 výhier, to je po dnešku aktuálna famózna bilancia dnešnej narodeninovej oslávenkyne Mirry Andrejevovej z Ruska, ktorá si v Madride na konto pripísala zisk ďalšieho cenného skalpu.


Ruský supertalent, ktorý na predchádzajúcich dvoch turnajoch ITF vo Švajčiarsku ovládol všetkých trinásť zápasov, si na prestížnom podujatí Masters v Madride zahrá už o štvrťfinále.

Po vyradení grandslamovej finalistky Leylah Fernandezovej a tiež svetovej štrnástky Haddadovej Maiovej z Brazílie nestratila mladučká Ruska set ani s turnajovou 17. Magdou Linettovou z Poľska. Andrejevová vyhrala za hodinu aj 28 minút dvakrát 6:3 a v kariérnom osemfinále ju čaká svetová dvojka Aryna Sabalenková z Bieloruska.Rumunská tenistka Irina Beguová zvíťazila v zápase 3. kola dvojhry na turnaji WTA v Madride nad Američankou Shelby Rogersovou 7:5, 6:2 a postúpila do osemfinále.

Zdroj: TASR, ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

5 × four =