Home Audio/video VIDEO Premožiteľ Molčana siaha na Peugeot Slovak Open na titul: Zastaví ho v bratislavskom finále premožiteľ Thiema?

VIDEO Premožiteľ Molčana siaha na Peugeot Slovak Open na titul: Zastaví ho v bratislavskom finále premožiteľ Thiema?

by Majo Malinovský
Peugeot Slovakia Open 2023, Bratislava

BRATISLAVA – Vo finále dvojhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open sa stretnú Belgičan Joris de Loore s Kanaďanom Gabrielom Diallom.


Premožiteľ našej singlovej jednotky Alexa Molčana De Loore si v sobotňajšom semifinále poradil s Talianom Lucom Nardim 7:5, 7:6 (5).

Premožiteľ Lukáša Kleina zdolal kvalifikanta Martina Damma z USA 7:6 (5), 6:2. Finálové stretnutie je na programe v nedeľu o 15.00 h.

dvojhra – semifinále: Joris de Loore (Bel.) – Luca Nardi (Tal.) 7:5, 7:6 (5), Gabriel Diallo (Kan.) – Martin Damm (USA) 7:6 (5), 6:2Štvorhru ovládli Balaji s Begemannom

Indický tenista Sriram Balaji s Nemcom Andrem Begemannom sa stali víťazmi štvorhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open. V sobotňajšom finálovom zápase zdolali kazašsko-ukrajinské duo Andrej Golubev, Denis Molčanov 6:3, 5:7, 10:8.

štvorhra – finále: Sriram Balaji, Andre Begemann (Ind./Nem.) – Andrej Golubev, Denis Molčanov (Kaz./Ukr.) 6:3, 5:7, 10:8

Zdroj: TASR, ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

four × two =