Sascha Bajin, Naomi Ósaková
Sascha Bajin a Naomi Ósaková (Foto: TASR/AP - Tertius Pickard)

VIDEO Prekvapený tréner Plíškovej Bajin: TOTO som od Karolíny rozhodne nečakal

PRAHA – Česká tenistka Karolína Plíšková rozhodne nemôže byť spokojná s výsledkami v aktuálnej sezóne, a preto zareagovala angažovaním nového trénera. Jej koučom sa stal skúsený Sascha Bajin, ktorý po mesiaci spolupráci priznal, že ho bývalá svetová jednotka veľmi prekvapila.


Aj napriek jej popularite, Plíšková neodkrýva toľko, koľko by mohla. Pôsobí veľmi sústredene a nemecký tréner rozhodne nečakal, že v súkromí bude česká hviezda povahovo diametrálne odlišná. Podľa jeho slov bol príjemne prekvapený.

„Musím priznať, že veľa vtipkuje. Je zábavná. Bol som veľmi prekvapený, lebo na kurte tak rozhodne nevyzerá,“ priznal slávny tréner, ktorý bol v minulosti známy predovšetkým koučovaním Japonky Ósakovej. Bajin sa pokúsi prelomiť grandslamovú smolu jeho zverenkyne a získať vysnívanú trofej.

S doterajšou spoluprácou je Bajin veľmi spokojný a hodnotí ju pozitívne. Spokojnosť by sa mala prejaviť aj na kurte. Plíšková odštartuje novú sezónu v Abú Zabí a na jej výkony sme veľmi zvedaví.„Spätná väzba je rozhodne pozitívna aj z mojej, aj z jej strany. Som veľmi rád,“ dodal Nemec.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Andrej Martin

Slováci v akcii: Streda 5. máj

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstavila šestica slovenských zástupcov. Andrej Martin prekvapivo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 − 1 =