Home Audio/video VIDEO Otvor už tie blbé oči! Rozzúrený Medvedev v Monte Carle totálne vybuchol aj v druhom zápase po sebe

VIDEO Otvor už tie blbé oči! Rozzúrený Medvedev v Monte Carle totálne vybuchol aj v druhom zápase po sebe

by Majo Malinovský
Daniil Medvedev, US Open 2023

MONTE CARLO – Opäť vybuchol! Ruský tenista Daniil Medvedev v Monte Carle neudržal nervy na uzde ani v druhom zápase po sebe.

Horkokrvná ruská hviezda stroskotala na antuke v Monte Carle v 3. kole na krajanovi Karenovi Chačanovovi a prvýkrát v sezóne Medvedev neprešiel na turnaji aspoň do štvrťfinále. Rus neudržal nervy na uzde po zahlásenom aute v predposlednej hre zápasu, ktorý znamenal brejk a vedenie krajana Chačanova, ktorý po vyhratom podaní slávil postup (6:3, 7:5).

Finalista tohtoročného Australian Open nesúhlasil s verdiktom čiarového, ktorý označil jeho podanie za aut a po poriadne drsnej hádke s rozhodcom dostal aj trestný fiftín, pretože po prehratej hre veľkou silou rozzúrený hodil raketu.Otvor oči!

“Otvor oči, otvor už tie blbé oči. To bolo vonku,” rozčuľoval sa Medvedev v hádke s empajrovým rozhodcom Carlosom Bernardesom. “Ten rozhodca nepotrebuje žiadne okuliare, pretože aj tak nevidí. Vôbec by nemal byť rozhodcom,” pokračoval totálne rozzúrený ruský tenista, ktorého prišiel ukľudňovať aj supervízor stretnutia.

Medvedev preslávený podobnými výbuchmi pripomenul aj svoje vzplanutie z predošlého súboja s Francúzom Monfilsom, kde tiež nebol spokojný so sporným verdiktom rozhodcu, s ktorým sa dostal do ostrej hádky a mlátil raketou do striešky nad lavičkou.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 + six =