Home Audio/video VIDEO Ósaková ohúrila organizátorov austrálskeho podujatia: Prišla ráno na Vianoce a išla priamo do akcie!

VIDEO Ósaková ohúrila organizátorov austrálskeho podujatia: Prišla ráno na Vianoce a išla priamo do akcie!

by Majo Malinovský
Naomi Ósaková

BRISBANE – Bývalá japonská svetová jednotka Naomi Ósaková absolvovala prvé tréningy v Brisbane, kde ju po materskej prestávke čaká návrat k profesionálnemu tenisu.

Podľa austrálskych usporiadateľov je japonská hráčka a štvornásobná grandslamová šampiónka pred v nedeľu štartujúcim podujatím plná síl a elánu.

Dvojnásobná víťazka Australian a US Open sa vráti na kurty po viac ako ročnej prestávke. Posledné súťažné stretnutie odohrala ešte v septembri 2022 v domácom Tokiu. 26-ročná hviezda potom oznámila, že je tehotná a prerušila kariéru. Tento rok v júli priviedla na svet dcéru Shai.

“Je naozaj napumpovaná a nadšená, že je späť v Brisbane,” povedal riaditeľ turnaja. “Prišla ráno na Vianoce a o pár hodín neskôr už bola vonku trénovať. Vianočný puding sa jej netýkal. Išla priamo do akcie,” doplnil Pearson.Vracia sa aj Nadal

Na austrálskom podujatí sa po zranení vráti aj bývalá svetová jednotka a víťaz 22 grandslamov Španiel Rafael Nadal. Tridsaťsedemročný Španiel nehral kvôli zdravotným problémom od tohtoročného Australian Open, v júni sa podrobil operácii bedra a prišiel o celú sezónu.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

15 − thirteen =