Home Audio/video VIDEO Novak Djokovič sa vracia na kurty aj s prekvapením: Tak často to nevidíte

VIDEO Novak Djokovič sa vracia na kurty aj s prekvapením: Tak často to nevidíte

by Majo Malinovský
Novak Djokovič

PARÍŽ – Srbská svetová jednotka Novak Djokovič, ktorý sa na súťažných kurtoch neobjavil od porážky vo finále US Open, sa do sú´ťažného diania vráti na turnaji Masters v Paríži.


Djokovič, ktorý sa na kurtoch objaví prvýkrát od 12. septembra, kedy prehral finále US Open s Rusom Daniilom Medvedevom a prišiel o šancu na zisk kalendárneho Grand Slamu a rekordného 21. víťazstva na turnajoch veľkej štvorky, sa v hale Bercy kvôli príprave na finále Davis Cupu predstaví netypicky aj vo štvorhre.

https://www.youtube.com/watch?v=4wWSsUdsg18

Djokovič zabojuje aj v debli

“Hovoril, že bude hrať finále Davis Cupu, preto sa tu prihlásil aj do štvorhry. Nie je to veľmi obvyklé, takže máme radosť. Nevidíte tak často svetovú jednotku hrať debla na turnajoch Masters,” uviedol riaditeľ turnaja Guy Forget.Srbský líder svetového rebríčka bude v Paríži útočiť na šiesty triumf v dvojhre a v debli sa predstaví po boku krajana Filipa Krajinoviča. V singli Noleho na úvod preverí víťaz zápasu Fabio Fognini verzus Márton Fucsovics, v debli ho spolu s Krajinovičom preverí austrálske duo De Minaur/Saville. Finálový turnaj Davis Cupu sa bude hrať na prelome novembra a decembra.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

2 × four =