Home Najdôležitejšie VIDEO Navrátilová ostro skritizovala Djokoviča: Zbabelý útek, ako rozchod cez SMS

VIDEO Navrátilová ostro skritizovala Djokoviča: Zbabelý útek, ako rozchod cez SMS

by Roderik Pastier
Novak Djokovič

NEW YORK – Bývalá svetová jednotka Martina Navrátilová skritizovala správanie Novaka Djokoviča po diskvalifikácii na US Open. Srbovi vyčíta, že nedokáže čeliť problémom a zbabelo sa im vyhýba.


Mužská svetová jednotka sa po nedeľnom incidente nezúčastnila tlačovej konferencii. Favorit turnaja po šokujúcom vyradení nenašiel odvahu ani chuť komunikovať s novinármi, čo legendárnu českú tenistku nahnevalo.

Srbov zbabelý útek ju zamrzel oveľa viac ako samotný incident, kedy Djokovič trafil v prerušenej hre čiarovú rozhodkyňu do krku.

Neskôr sa samotný hráč ospravedlnil svojim fanúšikom prostredníctvom Instagramu. Nie je však jasné, či išlo o jeho vlastné slová alebo prácu jeho tímu.

„Jeho správanie na mňa pôsobilo, ako keď sa rozchádzate s dievčaťom cez SMS. Mal by to urobiť osobne,” uviedla Navrátilová v rozhovore pre Tennis Channel.

„V poriadku, urobil chybu, za ktorú pyká. Následne však mal dostatok času o všetkom popremýšľať a on napriek tomu utiekol. Nemal odvahu ísť pred novinárov a hovoriť o tom, čo sa stalo. Samozrejme, že mu je to ľúto, ale mal zostať a hovoriť s médiami,” prehlásila ikona svetového tenisu.

Za neúčasť na tlačovej konferencii dostal Djokovič pokutu vo výške 7500 dolárov, vinou incidentu prišiel o všetky prize money aj body do rebríčku. Organizátori mu tiež udelili pokutu 10 000 dolárov za nešportové správanie.Navrátilová skritizovala Djokoviča veľmi prekvapivo, pretože tenisovej verejnosti je známe, že medzi sebou majú dlhodobo dobrý vzťah.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

4 × 4 =