Home Audio/video VIDEO Nahnevaný Fognini po prehre s Delbonisom a opätovnom vyčíňaní na kurte: Som hlúpy, som úplne hlúpy

VIDEO Nahnevaný Fognini po prehre s Delbonisom a opätovnom vyčíňaní na kurte: Som hlúpy, som úplne hlúpy

by Roderik Pastier

PARÍŽ – Taliansky tenista Fabio Fognini prekvapujúco neuspel v 3. kole na Roland Garros. Vo včerajšom zápase podľahol Argentínčanovi Delbonisovi v troch setoch, navyše si sám privodil zranenie a nešetril kritikou na svoju osobu ani na pozápasovej tlačovej konferencii.


Známy taliansky búrlivák opäť neostal nič dlžný svojej povesti, keď za stavu 4:6, 0:1 a 40:40 na podaní súpera neudržal po výmene, ktorú zakončila páska z jeho rakety, nervy na uzde. Zúrivý Fognini rukou udieral do výplete rakety a po krátkom čase si musel dokonca vyžiadať lekárske ošetrenie poranenej dlane.

Fognini: Som hlúpy, naozaj hlúpy

“Vediem niekoľkokrát v zápase 40:0, 40:15 a nie som schopný dotiahnuť gem do víťazného konca. Som hlúpy, nemá absolútne žiadny zmysel hľadať nejaké výhovorky,” povedal na úvod konferencie známy taliansky búrlivák.

“Je to celé moja chyba, vediete 40:0 a zbytočne si sťažujete život. Aj to je dôvod, prečo bol ten výsledok tak jednoznačný. Nie je veľmi čo hodnotiť, odohral som zlý zápas, Federico hral výborne a moja prehra bola logickým vyústením,” dodal.Delbonis sa v osemfinále stretne so Španielom Alejandrom Davidovichom Fokinom, ktorý vo vyše štyri a polhodinovej bitke zdolal pätnásteho nasadeného Caspera Ruuda z Nórska 7:6 (3), 2:6, 7:6 (6), 0:6, 7:5.

Zdroj: TASR, ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × 4 =