streda, 6 decembra, 2023
HomeAudio/videoVIDEO Nadal to Djokovičovi povedal rovno do očí: Toto na tebe skutočne...

VIDEO Nadal to Djokovičovi povedal rovno do očí: Toto na tebe skutočne obdivujem!

TURÍN – Španiel Rafael Nadal prezradil, čo skutočne obdivuje na Srbovi Novakovi Djokovičovi.


Rafael Nadal je hráčom, ktorý v histórii získal najviac grandslamových titulov v dvojhre – 22. V tesnom závese za ním je Novak Djokovič s 21 titulmi z podujatí “veľkej štvorky” na konte.

VIDEO Nadal vysvetlil príčinu neúspechu na Turnaji majstrov: Takéto veci sa stávajú, keď…

Nadal v rozhovore pri jednom stole medzi tenisovou elitou prezradil, čo na rivalovi Djokovičovi najviac obdivuje. „Musím uznať, že dokáže byť super profík, ovládať svoje telo, udržať si vášeň, bez ohľadu na to, ako sa veci vyvíjajú, vždy ide na doraz. Čo je veľmi ťažké, najmä v super dlhej a úspešnej kariére. Myslím, že vášeň a láska k hre je to, čo na Djokovičovi skutočne obdivujem,” uviedol španielsky tenista v zaujímavom rozhovore medzi všetkými ôsmimi účastníkmi prestížneho koncoročného podujatia.

Nadal prvýkrát od roku 2009 prehral tri zápasy v rade. Do Turnaja majstrov vstúpil porážkou s Američanom Fritzom. Predtým na Masters v Paríži podľahol hneď na úvod Paulovi a v osemfinále US Open stroskotal na ďalšom Američanovi Tiafoeovi. V nasledujúcom zápase nastúpi proti Kanaďanovi Felixovi Augerovi-Aliassimeovi.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + nine =

Slováci v akcii