Home Audio/video VIDEO Nadal reagoval na skrat a vylúčenie Zvereva: Nebol to Saša ako ho poznám

VIDEO Nadal reagoval na skrat a vylúčenie Zvereva: Nebol to Saša ako ho poznám

by Majo Malinovský
Rafael Nadal

ACAPULCO – Vylúčenie Nemca Alexandra Zvereva z turnaja ATP v Acapulcu pre nešportové správanie voči empajrovému rozhodcovi bolo absolútne správne. Myslí si to španielsky tenista Rafael Nadal, ktorý je na podujatí v mexickom stredisku nasadenou štvorkou.


Zaslúžený trest

“Nebol to ´Saša´ ako ho poznám a s ktorým mám dobré vzťahy,” uviedol podľa agentúry AFP Nadal, ktorý hrá na svojom prvom turnaji od januárového triumfu na Australian Open. “Trest dostal zaslúžene, nemôže sa správať týmto spôsobom a verím, že si je toho vedomý. Žiaľ, to, čo predviedol, ešte umocnené príspevkami na sociálnych sieťach, uvidia milióny detí. My im musíme ísť príkladom a prejavovať aspoň minimálny rešpekt,” povedal Nadal v reakcii na incident.https://www.youtube.com/watch?v=OUQ15Mjf2ls

Totálny skrat

VIDEO Zverev totálne stratil nervy: Po šialenom výstupe na turnaji skončil!

Zverev napadol po prehre v stredajšom štvrťfinálovom zápase štvorhry empajrového rozhodcu Alessandra Germaniho. Asociácia tenisových profesionálov (ATP) ho za to vylúčila z dvojhry a nebude môcť v Acapulcu obhájiť titul. Olympijský šampión spolu s Brazílčanom Marcelom Melom podľahli britsko-fínskemu tandemu v zložení Lloyd Glasspool, Harri Heliovaara 2:6, 6:4, 6:10. Krátko po skončení zápasu prešiel Zverev k empajru, do ktorého začal nahnevane udierať raketou a takmer trafil nohy rozhodcu. Pred ďalšími údermi mu vulgárne nadával.

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

19 − 12 =