Home Audio/video VIDEO Nadal po kontroverzii so Sonegom: Mýlil som sa, bola to moja chyba

VIDEO Nadal po kontroverzii so Sonegom: Mýlil som sa, bola to moja chyba

by Majo Malinovský
Lorenzo Sonego, Rafael Nadal

WIMBLEDON – Španielsky tenista Rafael Nadal sa po postupe do osemfinále grandslamového turnaja vo Wimbledone ospravedlnil svojmu súperovi Lorenzovi Sonegovi.


V závere tretieho setu si Taliana zavolal k sieti a vyjadril nespokojnosť s jeho správaním, ku ktorému sa vrátil aj počas dlhého pozápasového podania rúk.

Tridsaťšesťročný Nadal zvíťazil hladko 6:1, 6:2, 6:4 a až do ôsmej hry tretieho dejstva nečelil brejkbalu. V geme mu chýbala koncentrácia po tom, ako stretnutie prerušili, kým sa zatiahne strecha. Stratený servis však vzápätí získal naspäť a zápas dopodával do úspešného konca. Nepáčili sa mu zvuky, ktoré Sonego vydával na kurte.

VIDEO Kyrgios žiadal vylúčenie Tsitsipasa z Wimbledonu, ten ho chcel trafiť loptičkou: Šikanuje svojich súperov!Nadal si priznal chybu

“Musím priznať, že som sa mýlil. Nemal som ho volať na sieť, takže sa za to ospravedlňujem. Bola to moja chyba, ináč nebol žiadny problém. Hovorili sme o tom v šatni a zostane to medzi nami. Môžem povedať len toľko, že som ho vyhľadal osobne. Nechcel som mu spôsobiť nepríjemnosti, iba mu povedať, že mi vadila jedna konkrétna vec, ktorú v danom momente robil. Mali sme svoje nezhody, ale to sa stáva,” citovala druhého najvyššie nasadeného hráča agentúra AFP.

Zdroj: TASR

Podobné články

Leave a Comment

nine − 5 =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy