Home Audio/video VIDEO Murray po vyradení domáceho favorita zdolal aj Pospisila: Po dvojsetovej výhre postúpil v Métach do štvrťfinále

VIDEO Murray po vyradení domáceho favorita zdolal aj Pospisila: Po dvojsetovej výhre postúpil v Métach do štvrťfinále

by Roderik Pastier
Andy Murray

MÉTY – Britský tenista Andy Murray postúpil na turnaji kategórie ATP 250 vo francúzskych Métach už do štvrťfinále. V osemfinálovom zápase zdolal Kanaďana Vaseka Pospisila (66.) dvakrát 6:3.


Murray mal už v úvodnej hre zápasu k dispozícii brejkbal, ale ten zostal nevyužitý. Do stavu 3:3 si obaja tenisti bez väčších problémov držali svoje servisy, ale následne Brit zaradil vyšší rýchlostný stupeň a po dvoch brejkoch v rade razom viedol po 39 minútach 1:0.

https://www.youtube.com/watch?v=W_miYwu8Gho

Druhé dejstvo začalo prvým prelomeným podaním Pospisila, ktorý následne odskočil na 3:1, ale na prekvapenie všetkých prítomných to bolo z jeho strany v tomto dueli všetko. Od tohto momentu získala bývalá svetová jednotka päť gemov v rade a Murray sa po dvojsetovej výhre stal prvým štvrťfinalistom, čím sa priblížil k návratu do TOP 100.Vo štvrťfinále sa aktuálne 113. hráč sveta stretne s víťazom zápasu medzi Poliakom Hurkaczom a domácim Pouillem.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

15 + 8 =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy