Home Audio/video VIDEO Medvedev nečakanú prehru niesol ťažko: Ruský grandslamový šampión predviedol škandalózne správanie

Daniil Medvedev

MÉTY – Prekvapivou prehrou skončilo úvodné vystúpenie ruskej turnajovej jednotky Daniila Medvedeva na halovom podujatí vo francúzskych Métach, kde grandslamový šampión nestačil na švajčiarskeho kvalifikanta Stana Wawrinku.

Aktuálne až hráč tretej svetovej stovky Wawrinka si zachoval chladnú hlavu počas súboja, v ktorom jeho súper opäť ukázal svoju nepeknú tvár, keď sa opä´t raz predviedol v škandalóznom svetle.

VIDEO Senzácia na turnaji v Métach: Kvalifikant Wawrinka vyradil ruskú jednotku Medvedeva!

Opičie gestá na fanúšikov

Všetko to vypuklo v tretej hre tretieho setu, kedy niekdajší prvý hráč svetového rebríčka rozzúrene šmaril raketu o kurt a na bučiacich a pískajúcich fanúšikov začal robiť nepekné opičie gestá. Medvedev ako zmyslov zbavený ukazoval palcami smerom dole, bučal na fanúšikov a ukazoval ťažko zrozumiteľné gestá, ktoré ale určite neznamenali nič pozitívne.

Za škandalózne správanie varovanie

“Tu to vrie… Určite si vyslúži varovanie rozhodcu… naozaj si musí dávať pozor,“ uviedol k škandalóznym prejavom Medvedeva jeden z komentátorov zápasu a naozaj sa tak aj stalo. Wawrinku ale gestá súpera ani hluční fanúšikovia nerozhodili a triumfom 6:3 v treťom sete si vybojoval nečakaný postup do štvrťfinále, kde jeho kvality preverí švédsky súper Mikael Ymer.