Home Audio/video VIDEO Kyrgios potvrdil famóznu formu: Ruského favorita z Miami vyprevadil krutým kanárom

Nick Kyrgios

MIAMI – Austrálsky tenista Nick Kyrgios potvrdil fantastickú formu z uplynulého turnaja v Indian Wells druhým triumfom aj na svojom obľúbenom podujatí Miami Open, keď nedal šancu ruskému favoritovi Andrejovi Rjubľovovi.

Kyrgios síce nevstúpil do zápasu ideálne, keď si hneď v tretej hre zápasu stratil podanie, ale od stavu 1:2 sa našliapol a z ďalších šiestich hier vyhral až päť a úvodné dejstvo získal za 28 minút – 6:3.

VIDEO Šoumen Kyrgios baví divákov aj na Miami Open: Francúzsky súper mu dal ochutnať vlastnú medicínu

V druhom sete to už bola totálna dominancia austrálskeho šoumena, ktorý nestratil ani jedinú hru a ruskú svetovú sedmičku a turnajovú päťku za 25 minút vyprevadil z prestížneho podujatia krutým kanárom.

Andrej Rjubľov (Rus – 5.) – Nick Kyrgios (Aus) 3:6, 0:6 za 53 minút