Home Najdôležitejšie VIDEO Kyrgios porušil tradíciu Wimbledonu a hrozí mu ďalša pokuta: Pretože si robím, čo chcem

VIDEO Kyrgios porušil tradíciu Wimbledonu a hrozí mu ďalša pokuta: Pretože si robím, čo chcem

by Majo Malinovský
Nick Kyrgios

WIMBLEDON – Austrálskemu búrlivákovi Nickovi Kyrgiosovi hrozí na treťom grandslamovom podujatí sezóny vo Wimbledone ďalšia pokuta.


Austrálsky šoumen si svojom kontroverzným správaním vyslúžil pokutu už neraz. Vulgárny slovník, demolácia rakiet, hádky s rozhodcami či pľuvanec a nadávky smerom k divákovi, to všetko už prinieslo Kyrgiosovi nejednu pokutu. Aj keď osemfinálový súboj s Brandonom Nakašimom odohral bez nejakých excesov, po päťsetovej dráme opäť na seba upozornil.

VIDEO Kyrgios žiadal vylúčenie Tsitsipasa z Wimbledonu, ten ho chcel trafiť loptičkou: Šikanuje svojich súperov!

https://www.youtube.com/watch?v=MXLQVRYxEDEČervené topánky aj šiltovka

Už na kurt pred zápasom prišiel v červených topánkach, ktoré si pochopiteľne pred zápasom prezul za biele, ale okamžite po stretnutí ešte na kurte bielu šiltovku nahradil obľúbenou červenou a rovnako tak v pozápasovom rozhovore priamo na kurte už bol opäť obutý v červených topánkach a s červenou čiapkou na hlave.

VIDEO Nadal nestratil ani set, Kyrgios vybojoval päťsetovú drámu: Dám si pohár červeného vína a bude to dobré

Austrálsky búrlivák po porušení tradície Wimbledonu, ktorý povoľuje na kurte použitie výlučne bieleho oblečenia, môže schytať na treťom grandslame sezóny už tretiu pokutu, predchádzajúce dve ho stáli 14 tisíc dolárov.Robí si čo chce

Na otázku, prečo zámerne porušil pravidlo, mal austrálsky rebel jednoduchú odpoveď: “Pretože si robím, čo chcem.” Kyrgios dodal, že veľmi rád nosí svoje červené „Jordanky“, ale okamžite prisľúbil, že v štvrťfinálovom súboji s Garínom si už dá pozor a pravidlá dodrží. “Zajtra si zase vezmem biele,” uviedol aktuálne štyridsiaty tenista svetového rebríčka, ktorý by rád na Wimbledone dosiahol na svoj premiérový grandslamový singlový titul.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

12 + 13 =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy