Home Audio/video VIDEO Kyrgios parádou rozburácal divákov aj penil na vlastných: Povedz priateľke aby vypadla z môjho boxu

Nick Kyrgios

MELBOURNE – Austrálsky búrlivák a miláčik publika Nick Kyrgios si podľa očakávania poradil s portugalským kvalifikantom, keď Frederico Ferreira Silva v zápase neuhral ani set a trikrát podľahol favoritovi 4:6.

Ako takmer každý zápas Kyrgiosa ani tento sa nezaobišiel bez zaujímavých momentov plných emócií. Austrálsky búrlivák totiž po zahodenom brejkbale na podaní súpera stratil hneď svoj úvodný servis a už vtedy dosť emotívne posielal odkazy do svojho boxu.

Nech vypadne z môjho boxu

Následne austrálsky favorit bojoval o okamžitý ribrejk, ale prekonával sa v zahadzovaní brejkbalov. Po celkovo siedmom zahodenom brejkbale sa Kyrgios díval na čiaru, kde skončila loptička z rakety súpera a odrazu na Austrálčana doľahli emócie. “Povedz svojej priateľke, aby vypadla z môjho boxu,” zakričal na adresu frajerky jedného z členov svojho tímu rozhodený austrálsky búrlivák.

Kyrgios napokon ďalší ponúknutý brejkbal dokázal konečne pretaviť na brejk a ako ukázal ďalší vývoj zápasu, išlo o kľúčový moment stretnutia. Austrálsky favorit sa nakopol a v ďalšom priebehu už kontroloval priebeh zápasu a s outsiderom nestratil ani jediný set.

Parádou rozburácal divákov

Okrem búrlivého výstupu Kyrgios ale v zápase za stavu 4:3 a 40:0 v treťom sete predviedol aj svoj obľúbený “tweener”, ktorý mal prívlastok víťazný a ktorým poriadne rozburácal divákov.