Home Audio/video VIDEO Kužmová v Prahe nestačila na domácu tenistku: Po hladkej prehre skončila vo štvrťfinále

Viktória Kužmová

PRAHA – Slovenská tenistka Viktória Kužmová sa na turnaji WTA v Prahe neprebojovala do semifinále. V piatkovom stretnutí štvrťfinále dvojhry bola nad jej sily ôsma nasadená domáca hráčka Tereza Martincová, ktorej za 68 minút podľahla 2:6, 2:6.

Kužmová už v druhom geme prišla o podanie, ale podarilo sa jej kontrovať ribrejkom a následne po piatich odvrátených brejkbaloch vyrovnala na 2:2. Paradoxne však od tohto momentu nezískala v prvom sete už ani jedinú hru a po 39 minútach prehrávala 0:1.

V druhom sete slovenská tenistka viedla rýchlo 2:0, ale podobne ako v dejstvo číslo jeden od tohto stavu nezískala ani gem a pripísala si na svoje konto hladkú prehru.