Home Audio/video VIDEO Kuriózny dôvod v Mexiku pre posunutie zápasu: Nevídaná návšteva na kurte!

VIDEO Kuriózny dôvod v Mexiku pre posunutie zápasu: Nevídaná návšteva na kurte!

by Roderik Pastier
Petra Kvitová

GUADALAJARA – Na prebiehajúcom turnaji WTA 1000 v mexickej Guadalajare došlo k nevídanej a veľmi kurióznej situácii. Úvodný zápas českej tenistky Petry Kvitovej musel byť posunutý kvôli roju včiel, ktorý si našiel hniezdo na streche empajrovej stoličky.


Posunuté či odložené zápasy kvôli dažďu nebývajú v tenise žiadnou výnimkou, ale kvôli roju včiel? To je rarita. K tejto situácii došlo pred zápasom v Mexiku medzi Češkou Kvitovou a americkou tenistkou Perovou, kedy sa zistilo, že na streche empajrovej stoličky sa uhniezdili včely. A bol to poriadny roj.

Kurt bol evakuovaný, diváci museli opustiť hľadisko a mohlo sa začať s likvidáciou. K tej po chvíli pristúpili odborníci, ktorí si s nevítanými návštevníkmi poradili.

Kvitová však aj napriek posunutému začiatku dokázala americkú súperku v rozmedzí dvoch týždňov druhýkrát poraziť. Zatiaľ čo v Ostrave zlomila Perovú až v rozhodujúcom sete, tentoraz zvíťazila v dvoch setoch výsledkom 6:3 a 7:5.

https://www.youtube.com/watch?v=sTruaETzqqQ

O deň neskôr už však pre dvojnásobnú wimbledonskú šampiónku turnaj v Guadalajare skončil. Zisk úvodného setu v súboji s Biancou Andreescuovou na postup nestačil, Kvitová s Kanaďankou prehrala 6:3, 2:6 a 0:6 a sezóna pre ňu skončila.Zdroj: sport.cz, ts

Podobné články

Leave a Comment

ten − 1 =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy