Home Audio/video VIDEO Jedna šokovala svetovú trojku, druhá odvrátila mečbal a otočila duel so Sakkariovou: Česko dvakrát zajasalo v Katare

VIDEO Jedna šokovala svetovú trojku, druhá odvrátila mečbal a otočila duel so Sakkariovou: Česko dvakrát zajasalo v Katare

by Majo Malinovský
Linda Nosková, Melbourne, Australian Open 2024

DAUHA – Kateřina Siniaková zakončila všetky štyri predchádzajúce štarty v hlavnej súťaži Qatar Open hneď v prvom kole, avšak tento rok na piaty pokus cez úvodnú prekážku prešla.

Siniaková si v druhom kole senzačne vyšliapla na nasadenú dvojku a grandslamovú šampiónku Coco Gauffovú, s ktorou nestratila ani set (6:2, 6:4). Češka, ktorá vyhrala posledných šesť hier v boji o štvrťfinále nastúpi proti Američanke Collinsovej, ktorá v Katare vyradila ďalšiu Češku Marie Bouzkovú.

Nosková odvrátila mečbal Sakkariovej

Cenný skalp si v Katare pripísala aj ďalšia česká tenistka Linda Nosková, ktorá po parádnom austrálskom lete odštartovala svoju premiéru na Blízkom východe. Kým v Abú Zabí skončila hneď v úvodnom kole, na prestížnej tisícovke v Dauhe po odvrátenom mečbale a víťazstve 3:6, 7:6, 7:5 nad svetovou deviatkou Máriou Sakkariovou prešla do osemfinále, v ktorom vyzve krajanku Karolínu Plíškovú.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fifteen + three =