Emma Raducanuová
Emma Raducanuová (Foto: TASR/AP - Raed Krishan)

VIDEO Hororový návrat senzačnej grandslamovej šampiónky: Raducanuová uhrala jedinú hru

SYDNEY – Trápenie senzačnej grandslamovej šampiónky Emmy Raducanuovej, ktorá na minuloročnom US Open z kvalifikácie bez straty jediného setu dokráčala až ku grandslamovej trofeji, pokračuje.


19-ročná Britka sa musela vysporiadať s koronavírusom a kvôli pozitívnemu testu sa skomplikovala príprava britského talentu a tiež nútene zmenil program. Na svoju generálku pred Australian Open ale rozhodne nebude spomínať v dobrom.

Žreb talentovanej Britke totiž hneď v úvodnom kole podujatia WTA 250 v austrálskom Sydney prisúdil neúspešnú finalistku z minulotýždňového Adelaide Kazašku Rybakinovú, ktorú zastavila len domáca šampiónka a svetová jednotka Ashleigh Bartyová (3:6, 2:6).Rybakinová od úvodného gemu jasne dominovala, Raducanuová sa na kurte trápila a mala obrovské problémy so získavaním fiftínov. Výsledkom bol krutý debakel, keď po kanári v úvodnom sete jedinú hru v zápase Britka uhrala až v desiatej hre a za 56 minút sa s turnajom rozlúčila krutým debaklom. Pre senzačnú grandslamovú šampiónku to bola štvrtá prehra zo šiestich duelov, ktoré odohrala po zdvihnutí grandslamovej trofeje nad hlavu.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Martin Kližan

Zväz mu vyrúbil viac ako 270-tisíc: Kližan o nezmyselnom výpočte jeho dlhu, reprezentačnej kauze aj NTC

BRATISLAVA – V dnešnej druhej časti zaujímavého rozhovoru s bývalou slovenskou singlovou jednotkou a niekdajším …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × three =