Home Audio/video VIDEO Federer ako dokonalý elegán: K domácemu drilu vyzval Ronalda, Messiho, Nadala a ďalších

VIDEO Federer ako dokonalý elegán: K domácemu drilu vyzval Ronalda, Messiho, Nadala a ďalších

by Majo Malinovský
Roger Federer

WOLLERAU – Stále hrajúca švajčiarska legenda Roger Federer (38) sa aj napriek karanténe počas pandémie koronavírusu udržuje vo forme. Fanúšikov fenomenálny Švajčiar pravidelne zásobuje zaujímavými videami a v tom najnovšom sa predviedol ako dokonalý elegán.

Ani ročný odklad olympijských hier v Tokiu a následné zrušenie obľúbeného Wimbledonu nerozhodili sklamaného Federera, ktorý každým príspevkom na sociálnej sieti vysiela fanúšikom v neľahkých časoch pozitívnu energiu. V najnovšom videu sa predviedol ako dokonalý elegán, keď sa celý nahodil do bieleho a k nohaviciam a svetríku pridal aj biely klobúčik.

“Tu je užitočné individuálne cvičenie. Pozrime sa, čo dokážeš! Odošli odpoveď s videom a ja ti poskytnem nejaké tipy. Rozumne si vyber svoj klobúk,” napísal švajčiarsky velikán k videu na sociálnej sieti, v ktorom v driblingu o stenu predviedol svoje zručnosti s raketou.Video je zároveň výzvou pre ďalšie veľké športové osobnosti ako napríklad Gianluigi Buffon, Leo Messi, Alexander Zverev, Luka Dončič, Cristiano Ronaldo, Bill Gates, Kylian Mbappé, Rafael Nadal, David Beckham, Zinedine Zidane, Serena Williamsová a mnohí ďalší, ktorých švajčiarsky fenomén v príspevku označil.

Zdroj: ts, Instagram – Roger Federer

Podobné články

Pridajte komentár

1 comment

sains data 17 júna, 2023 - 11:51 am

this article very informative, where is the reference for making articles like this come from?

Reply

Leave a Comment

9 + 11 =