Home Audio/video VIDEO Djokovič pred štvrťfinále Davis Cupu totálne vybuchol: Niečo také som ešte nezažil!

VIDEO Djokovič pred štvrťfinále Davis Cupu totálne vybuchol: Niečo také som ešte nezažil!

by Majo Malinovský
Novak Djokovič, Srbsko, Davis Cup, Davisov pohár

MÁLAGA – Srbská svetová jednotka Novak Djokovič pred štvrťfinále Davisovho pohára proti Veľkej Británii totálne vybuchla.


Nole sa totiž odmietol podrobiť skúške na doping, keď sa mu absolútne nepáčilo, že antidopingoví komisári prišli za ním len hodinu a pol pred zápasom.

Niečo také ešte nezažil

“Niečo také som ešte nezažil,” povedal Djokovič, ktorý si vo štvrťfinále s britskou jednotkou Cameronom Norriem poradil dvakrát 6:4 a zabezpečil tímu výhru 2:0 a postup do semifinále, v ktorom dnes Srbi bojujú s Talianskom o finálovú účasť.

“Prišli za mnou hodinu a pol pred zápasom, keď sa už pripravujem na stretnutie a nemám čas myslieť na to, aby som odovzdal krv alebo moč. Tak som sa s nimi pohádal, lebo niečo také som počas 20-ročnej kariéry ešte nezažil,” dodal nahnevaný Djokovič.

“Komisár si potom sadol do rohu a hodiny ma sledoval. Je to neuveriteľné. Vždy som sa kontrol zastával, ale nie pred zápasmi. Nemám čo skrývať, ale mali by byť nejaké hranice,” dodal srbský velikán, ktorý sa dopingovej kontrole napokon podrobil až po zápase. Podľa periodika Marca sú však predzápasové kontroly na podujatiach ITF bežné a kapitáni všetkých ôsmich účastníkov záverečného turnaja Davisovho pohára o tom boli vopred informovaní.

Zdroj: ts, Marca

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

7 + seven =