Home Audio/video VIDEO Djokovič opäť musel otáčať: Srbská jednotka predviedla famózny záver a zabojuje o finále

Novak Djokovič

BELEHRAD – Srbský tenista Novak Djokovič si na domácom podujatí v Belehrade poradil aj s ďalšou prekážkou v podobe Miomira Kecmanoviča i keď to svetová jednotka ani dnes nemala vôbec jednoduché.

Djokovič podobne ako včera proti Djeremu stratil úvodný set, keď za 50 minút kvalitnému súperovi podľahol 4:6, ale podobne ako včera ani dnes to v osemfinálovom súboji nevzdal aj keď podobne ako vČera aj v druhom dejstve už prehrával aj o brejk (1:2).

Novak Djokovič reaguje na zákaz štartu Rusov a Bielorusov na Wimbledone: Sám som dieťaťom vojny, ale…

Djokovič napokon druhý set vyhral 6:3 a rovnakým skóre získal aj rozhodujúce tretie dejstvo, keď z posledných 18 fiftínov v zápase vyhrala srbská jednotka až 16! Nole sa v boji o finále v rodnom Belehrade stretne s ruským súperom Chačanovom.