Daria Kasatkinová
Daria Kasatkinová (Foto: Instagram - Daria Kasatkinová)

VIDEO Ruská kráska s detskou tváričkou šokujúcim vyhlásením zaskočila všetkých nápadníkov: Bez problémov

BRATISLAVA – So šokujúcim priznaním nedávno prišla ruská tenisová kráska Daria Kasatkinová, ktorá v úprimnej spovedi porozprávala o ťažkom detstve v rodnom Togliatti, depresiách a negatívnych myšlienkach o konci kariéry, ale dostala sa aj ku najosobnejším témam.


23-ročná Ruska s detskou tváričkou, ktorá už svojho času bola aj svetovou desiatkou a na konte má už štyri tituly na okruhu WTA, to nemala vždy jednoduché a svojho času ju obchádzali myšlienky o konci kariéry. V rozhovore pre ruský portál sports.ru bývalá zverenkyňa slovenského trénera Vladimíra Pláteníka a členka trnavského TC Empire najviac šokovala vyhlásením, ktoré sa týkalo jej intímneho života.

Život so ženou pre ňu nie je problém

„Bez najmenších problémov by som žila so ženou“, netají sa svojou bisexualitou ruská kráska, ktorá ale dodala, že v žiadnom prípade by to nemohla byť iná tenistka z okruhu WTA. „Ženy sa vedia správne navnadiť. Vedia, ako fungujú iné ženy, poznajú ich potreby a lepšie chápu aj psychickú stránku. Ich spojenie je silnejšie a rozumejú si navzájom. Medzi mužom a ženou môže dôjsť k mnohým nedorozumeniam, vysvetlila ďalej svoj blízky vzťah k nežnému pohlaviu.Chlapi ju sklamali

Jej láska k ženám možno pramení aj z faktu, že s mužmi jej to zatiaľ v živote príliš nevychádza. „Randila som s chlapcom, ktorý bol so mnou len kvôli mojej sláve. Nikdy odo mňa síce nechcel peniaze, no kvôli nemu som si uvedomila, že bol so mnou pre niečo iné a nie kvôli citom,“ uviedla na margo predošlého vzťahu.

Pri jej kráse a množstve fotiek, ktoré na sociálnych sieťach pridáva, niet divu, že pravidelne od chlapov dostáva aj viaceré úchylné komenty či požiadavky, ktoré ju zrejme tiež od mužského pokolenia viac odrádzajú.

Chcel vypiť vodu z vane, v ktorej sa vykúpe

„Fotku penisu som dostala za celý život asi len jednu, v tomto mi zrejme pomáha moja detská tvár. Mojím favoritom je ale muž, ktorý chcel vypiť vodu z vane, v ktorej sa vykúpem,“ porozprávala otvorene aktuálne 37. hráčka sveta.Kasatkinová nezabudla ani na kolegyňu z okruhu WTA Carlu Suárezovú Navarrovú, ktorá ukázala srdce bojovníčky a po prekonaní rakoviny ohlásila návrat na kurty. „Som veľmi rada, že ťa vidím späť, moja priateľka! Tak inšpiratívna a skvelá osoba,“ uviedla k spoločnej foto na sociálnej sieti a označila španielsku bojovníčku.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Novak Djokovič, Rafael Nadal

Daviscupového súboja Nadala s Djokovičom sa nedočkáme, Austrália bez Kyrgiosa

MADRID – Španielsky tenista Carlos Alcaraz povedie svoju krajinu v zápase základnej skupiny finálového turnaja …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

20 − 10 =