streda, 6 decembra, 2023
HomeAudio/videoVIDEO Danielu Hantuchovú premohli emócie: Slzy rovno pred televíznymi kamerami

VIDEO Danielu Hantuchovú premohli emócie: Slzy rovno pred televíznymi kamerami

Daniela Hantuchová neudržala svoje emócie na uzde a rozplakala sa priamo pred televíznymi kamerami.


Daniela Hantuchová pracuje ako komentátorka pre Amizon Prime. Na turnaji v Ríme ju premohli emócie a rozplakala sa priamo pred televíznymi kamerami. Dojala ju reč legendárnej Martiny Navrátilovej po tom, ako dostala ocenenie Golden Rocket za svoj prínos.

Navrátilová prekonala rakovinu hrdla aj prsníkov. Patrí medzi najlepšie hráčky tenisovej histórie. V Ríme po preberaní ocenenia mala peknú reč a keď o tom informovala Hantuchová pre Amazon Prime, uprostred ju premohli emócie a neudržala slzy na uzde.

„Martina Navrátilová je pre človeka narodeného v Československu národným hrdinom. Rovnako aj pre mňa, pre každé malé dievčatko, ktoré hralo tenis bol naším národným hrdinom. Vychádzam z osobnej skúsenosti, prichádzam z rovnakej časti sveta. To, čo Martina dosiahla v tenise, sa podľa mňa musí vynásobiť 10-násobne,” rozcítila sa Hantuchová. Navrátilová jej odpovedala emotikonom bozku na sociálnej sieti.

A reč Martiny Navrátilovej, ktorá dojala Hantuchovú? „Bol to pre mňa veľmi ťažký rok. Ale teraz som v poriadku. Ďakujem. Som vďačná, že tu môžem byť s vami. Vždy som sa rada vracala do Talianska. Tenis mi dal úžasný život, za ktorý som vďačná. Tenis je ťažký šport a preto je to aj škola života. Učí vás trpezlivosti, vytrvalosti, bojovnosti, spravodlivosti a pokore,” hovorila Navrátilová.

„Pretože žiadny hráč nie je väčší ako šport. Aj keď som tento turnaj nikdy nevyhrala, vždy som tu rada súťažila, pre publikum, pre vás všetkých. Vášeň, ktorú prejavujete pre šport, to je presne to, čo cítim. Preto som sa tu v Taliansku vždy cítila ako doma,” dodala legendárna tenistka.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − 5 =

Slováci v akcii