Home Audio/video VIDEO Cibulkovej ex nahral krásku, ktorá má blízko k Slovensku: Svetová päťka predviedla vášnivý tanec

VIDEO Cibulkovej ex nahral krásku, ktorá má blízko k Slovensku: Svetová päťka predviedla vášnivý tanec

by Majo Malinovský
Jelina Svitolinová

PORTOFINO – Bývalá svetová trojka Ukrajinka Jelina Svitolinová (25) si užíva chvíle voľna so svojím francúzskym priateľom a tenisovým kolegom Gaelom Monfilsom (33).


Užívajú si slnka a morských vĺn

Francúz, ktorý v roku 2008 tvoril pár s dnes už bývalou slovenskou tenistkou Dominikou Cibulkovou, sa veru má čim pochváliť a teraz vďaka nemu jeho milovaná fanúšikom mohla priniesť zaujímavé video.Sympatický párik, ktorý sa z Francúzskej rivíery presunul do talianskeho Portofina na pobreží Ligúrskeho mora, si slnečné lúče a morské vlny náramne užíva o čom svedčí množstvo fotografií na ich spoločnom účte g.e.m.s.life, ktorý už sleduje viac ako 100 tisíc fanúšikov.

Horúci tanec rozvášnil fanúšikov

Ukrajinka, ktorá je momentálne piatou najlepšou hráčkou sveta, nedávno zverejnila vášnivý tanec, pri ktorom ju nahrával jej milovaný Gael, ktorý sa aktuálne nachádza na deviatom mieste rebríčka ATP. Párik má množstvo fanúšikov, ktorí sa už nevedia dočkať, kedy sa tenisová dvojica rozhodne vstúpiť do zväzku manželského.Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#sunday is for… 💃🏼

Príspevok, ktorý zdieľa Elina Svitolina (@elisvitolina),

K Slovensku má veľmi blízko

25-ročná tenisová hviezda, ktorá v roku 2018 ovládla prestížny Turnaj majsteriek, bola aj svetovou trojkou a vlani sa dostala do semifinále Wimbledonu aj US Open, má navyše veľmi blízko k Slovensku. Od roku 2016 je totiž členkou medzinárodnej akadémie EMPIRE Tennis Academy Trnava.

Jelina Svitolinová
Jelina Svitolinová (Foto: TASR/AP)

Zdroj: ts, Instagram – Jelina Svitolinová

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 + 17 =