Home Audio/video VIDEO Česká tenistka si to U Baru užila s Benčičovou, Rolins a ďalšími: S Jágrom to bolo úžasné

VIDEO Česká tenistka si to U Baru užila s Benčičovou, Rolins a ďalšími: S Jágrom to bolo úžasné

by Majo Malinovský
Barbora Strýcová

PRAHA – Česká tenistka Barbora Strýcová skončila na turnaji O pohár prezidenta ČTS pred bránami finále, keď v semifinále nestačila na Karolínu Muchovú a o trofej si nezahrá.

Vyspovedala aj Benčičovú či Rolins

Veľká česká bojovníčka a aktuálna svetová 31. po prehratom stretnutí porozprávala o zaujímavom projekte, ktorý rozbehla v neľahkých časoch pandémie nového koronavírusu. Ide o vtipnú talkšou s názvom U Baru, kde prostredníctvom videohovorov vyspovedala množstvo zaujímavých hostí.Češka si do svojho diskusného programu pozvala už také mená ako Jaromír Jágr, Belinda Benčičová či Dara Rolins.

Najviac ju nadchol Jágr

Najviac ju podľa vlastných slov nadchla spolupráca s českou hokejovou legendou, ktorá vôbec nemá hviezdne maniere a tenistke vyšla v ústrety: “Napísala som mu SMS, ale on práve mal niečo na Kladne a napísal, že sa ozve. Hovorila som si, že na to zabudne, ale o pár dní sa sám ozval, dohovorili sme sa a bolo to úplne úžasné,” zhodnotila Jágrov prístup Strýcová.Túži vyspovedať ikonického Jordana

A kto sa do jej talkšou dostane v ďalších dieloch? Strýcová má v hlave hromadu osobností, ktoré by rada dostala k mikrofónu. Jej najväčším snom je vyspovedať basketbalovú legendu Chicaga Bulls Michaela Jordana: “Pre mňa bol vždy najväčšou osobnosťou v športe.”

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fourteen + four =