Home Audio/video VIDEO Carlos Alcaraz sa už nevie dočkať veľkej premiéry: Spravím všetko pre to, aby sme titul získali späť

VIDEO Carlos Alcaraz sa už nevie dočkať veľkej premiéry: Spravím všetko pre to, aby sme titul získali späť

by Majo Malinovský
Carlos Alcaraz, ATP Peking

BERLÍN – Španielsky tenista Carlos Alcaraz bude debutovať za tím Európy na Laver Cupe 2024 v nemeckom Berlíne, ktorý sa bude konať v Mercedes-Benz Aréne od 20. do 22. septembra.

Európa na domácej pôde

“Urobili sme všetko pre víťazstvo, ale tentokrát boli lepší,” povedal legendárny Björn Borg po poslednom triumfe Tímu Sveta na prestížnom Laver Cupe. “Ale na budúci rok v Európe, v Berlíne to bude úplne iné. Je to náš domáci kurt,” dodal odhodlane legendárny Švéd, ktorý ako prvého nominoval práve Alcaraza, ktorý si tak v Berlíne odbije premiéru.

Alcaraz prvý nominovaný

Dvojnásobný grandslamový šampión a bývalá svetová jednotka Alcaraz potvrdil štart v berlínskej Mercedes-Benz Aréne. “Som Carlos Alcaraz a budem hrať za Tím Európy v septembri,” začal vo videodokrútke prvý nominovaný.

“Znamená to pre mňa veľa, byť medzi týmito chlapcami reprezentujúcimi Európu. Je to turnaj, na ktorom chce hrať každý a ja sa nesmierne na to teším,” pokračoval s typickým úsmevom španielsky mladík. “Budeme hrať proti silným hráčom Tím Sveta, samí skvelí hráči, takže budeme musieť odovzdať na kurte maximum. Spravím všetko pre to, aby sme titul získali späť. Teším sa na všetkých fanúšikov v Berlíne aby videli, ako si na Laver Cupe zoberieme späť titul na domácej pôde,” zakončil vo videu.

Zdroj: ts

 

 

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

20 + 3 =