Home Audio/video VIDEO Bratislava Open 2023: Fernando Verdasco v Bratislave absolvoval výlet s rodinou

VIDEO Bratislava Open 2023: Fernando Verdasco v Bratislave absolvoval výlet s rodinou

by Majo Malinovský
Fernando Verdasco

BRATISLAVA – Jednou z najväčších osobností prebiehajúceho podujatia Bratislava Open 2023 je španielsky veterán a bývalá svetová sedmička Fernando Verdasco.


39-ročný španielsky matador si na sklonku kariéry Bratislavu užíva plnými dúškami v spoločnosti svojich najbližších a deň voľna pred osemfinálovým súbojom s českým súperom Jakubom Menšíkom využil na absolvovanie rodinného výletu.

Bojuje so zraneniami

“Tento rok je pre mňa veľmi náročný, keďže bojujem s boľavým ramenom a lakťom. Keď som v pondelok zvíťazil v prvom kole dvojhry v Bratislave, bola to pre mňa veľká úľava. Víťaziť znova je úžasný pocit. Dúfam, že budem schopný hrať aspoň do konca tejto sezóny,“ uviedol Verdasco, ktorý je v Bratislave aj so svojou rodinou, po víťaznom vstupe do turnaja a triumfom nad tureckým súperom Ilkelom (7:5, 6:4).“Moji dvaja synovia a rodina sú vždy so mnou. Podporujú ma. Je potom ľahšie zvládať túto náročnú situáciu, keď sú blízko pri mne,“ priznal sa Španiel, ktorý naposledy hral v Bratislave v roku 2005 počas daviscupového duelu so Slovenskom. Domáci vtedy zvíťazili 4:1 na zápasy.V Bratislave bol pred 18 rokmi

“Prehral som s Dominikom Hrbatým, ale bola to skvelá skúsenosť. Pamätal som si, že som bol pred 18 rokmi v Bratislave, ale nevedel som, že je to skoro na rovnakom mieste, kde sa teraz koná turnaj. Som veľmi rád, že som späť na Slovensku predtým, než ukončím kariéru,“ dodal Fernando, ktorý navštívil s rodinou aj reštauráciu Au Café pri Dunaji a pozrel sa na mesto zhora z Vyhliadkovej veže UFO.

Zdroj: ts, Bratislava Open

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

4 × 1 =