Home Audio/video VIDEO Bizarný moment v zápase Nadala so Shapovalovom: Všetci ste skorumpovaní, kričal na rozhodcu 22-ročný Kanaďan!

VIDEO Bizarný moment v zápase Nadala so Shapovalovom: Všetci ste skorumpovaní, kričal na rozhodcu 22-ročný Kanaďan!

by Roderik Pastier
Denis Shapovalov

MELBOURNE – Kanaďan Denis Shapovalov dosiahol na Australian Open na jedno z najväčších víťazstiev vo svojej kariére, keď vyradil v troch setoch favorizovaného Alexandera Zvereva. Vo štvrťfinále už ale nestačil v päťsetovej bitke na 20-násobného grandslamového šampióna Rafaela Nadala. Najmä v začiatku stretnutia trochu hľadal rytmus a došlo aj k ostrej výmene názorov s empajrovým rozhodcom.


22-ročný tenista sa oboril na rozhodcu Carlosa Bernardesa na začiatku druhej sady kvôli tomu, že toleruje Nadalovi príliš dlhé pauzy medzi výmenami.

„Ty si pustil hodiny tak pred 45 sekundami a on stále nie je pripravený hrať. Musíš mu dať trest,” dožadoval sa Kanaďan.

„Potrestaj ho. Nie je pripravený hrať!” zdôrazňoval. Bernardes však len napomenul Shapovalova, aby sa sám pripravil k hre. „Robíš si zo mňa srandu?” soptil rodák z izraelského Tel Avivu.

„Vy, páni, ste všetci skorumpovaní. Ste všetci skorumpovaní,” kričal ďalej impulzívny hráč.

Podobná scénka sa opakovala aj v druhej hre druhého setu. Obaja hráči si ale následne pri sieti všetko vyjasnili. Nadal si potom vybudoval dvojsetový náskok, lenže Kanaďan dokázal v parádnej bitke vyrovnal. Záverečné dejstvo ale ovládol znovu Nadal.Zdroj: sport.cz, ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

16 − 1 =