Domov Audio/video VIDEO Alcaraz českému súperovi nedal šancu, Mannarino si v Londýne vyšliapol na amerického favorita

VIDEO Alcaraz českému súperovi nedal šancu, Mannarino si v Londýne vyšliapol na amerického favorita

od Majo Malinovský
Carlos Alcaraz, ATP Queen´s Club

LONDÝN – Austrálsky tenista Alex de Minaur sa suverénnym spôsobom prebojoval do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v londýnskom Queen’s Clube.


V osemfinále si v pozícii nasadenej sedmičky poradil s Argentínčanom Diegom Schwartzmanom hladko 6:2, 6:2. Vo štvrťfinále sa stretne s Adrianom Mannarinom z Francúzska, ktorý zdolal tretieho nasadeného Taylora Fritza z USA 6:4 a 7:6.

Úlohu favorita potvrdil najvyššie nasadený Carlos Alcaraz, Španiel zdolal Čecha Jiřího Lehečku hladko 6:2, 6:3.



Vo štvrťfinále narazí na Bulhara Grigora Dimitrova, ktorý zdolal Francisca Cerúndola z Argentíny 6:3 a 7:5.

dvojhra – osemfinále: Grigor Dimitrov (Bul.) – Francisco Cerúndolo (Arg.) 6:3, 7:5, Carlos Alcaraz (Šp.-1) – Jiří Lehečka (ČR) 6:2, 6:3, Adrian Mannarino (Fr.) – Taylor Fritz (USA-3) 6:4, 7:6 (7), Alex de Minaur (Austr.-7) – Diego Schwartzman (Arg.) 6:2, 6:2

Zdroj: TASR

Podobné články

Zanechajte komentár

2 × three =