Home Audio/video VIDEO Ako v klube úplne na mol: Tancujúci Medvedev vysvetlil bizarnú oslavu po výhre s Tsitsipasom

VIDEO Ako v klube úplne na mol: Tancujúci Medvedev vysvetlil bizarnú oslavu po výhre s Tsitsipasom

by Majo Malinovský
Daniil Medvedev, ATP Rím

RÍM – Ruský tenista Daniil Medvedev postúpil do svojho najväčšieho antukového finále kariéry, keď vo včerajšom semifinále na prestížnom podujatí Masters 1000 v Ríme zdolal Gréka Stefanosa Tsitsipasa dvakrát 7:5.


Medvedev po záverečnom aute súpera zaujal a poriadne rozvášnil talianskych fanúšikov ikonickou tanečnou oslavou na základnej čiare, ktorú odštartoval okamžite po triumfe a “tancujúci Medvedev” sa okamžite stal hitom sociálnych sietí.

Urobil to na US Open

“Raz som to urobil na US Open a bolo to famózne,” vysvetľovala svetová trojka po zápase bizarnú tanečnú oslavu. Fanúšikovia si okamžite spomenuli, že porazený Tsitsipas podobnú tanečnú oslavu predviedol v Cincinnati, keď vyradil Medvedeva, ten ale túto skutočnosť nekomentoval.Ruského víťaza viac zaujímalo, kedy sa z jeho tanečnej oslavy stane GIF: “Páči sa mi GIF, takže uvidíme, kto ako prvý príde s týmto, pretože keď to robíte, je to ako byť v klube úplne na mol. Keď tancujete a ja mám veľa takýchto priateľov, máte pocit, že ste bohom tanečného parketu. Ale potom vám ukážu video a vy viete, že to tak nebolo. Neviem ako to vyzeralo, ale bol som šťastný, že som sa dostal do svojho prvého antukového finále Masters a teším sa na zajtrajšok.”Napriek prerušeniam si zachoval chladnú hlavu

Medvedev po zápase vyzdvihol aj fakt, že napriek množstvu prerušení kvôli dažďovým prehánkam si zachoval chladnú hlavu a namiesto nervóznych reakcií sa na neustálych prerušeniach a komplikáciách len skvele bavil.

“Dnes som si užil hranie. Bolo to veľmi ťažké s odkladmi pre dážď, rozcvičoval som sa asi šesť alebo sedemkrát. Niekedy vás to môže rozhodiť a môžete byť na situáciu nahnevaní. A dnes neviem, len som sa smial a nič ma nerozhodilo,” poznamenal Medvedev.

Daniil Medvedev, ATP Rím
Daniil Medvedev (Foto: TASR/AP – Gregorio Borgia)

Už dnes od 16:00 hod. nastúpi Medvedev v boji o svoj najcennejší antukový titul proti dánskemu talentu Holgerovi Runemu, ktorému v tomto roku podľahol v Monte Carle.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

thirteen + 3 =