Nick Kyrgios
Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP - Patrick Semansky)

VIDEO Aj búrlivák Kyrgios vie prejaviť rešpekt: Nádherná kerka na počesť legendárneho Kobeho

CANBERRA – Známy austrálsky búrlivák Nick Kyrgios (24) neprestáva udivovať. Pred časom na sociálnej sieti uviedol, že rád pomôže každému, kto sa v dôsledku pandémie koronavírusu ocitol v ťažkej situácii a vyzýval ľudí aby sa mu nebáli napísať. Teraz zas potvrdil, že aj on vie prejaviť úctu a rešpekt.

Kyrgios si pred nedávnom dal vytetovať úžasnú kerku na počesť basketbalových legiend Kobeho Bryanta a LeBrona Jamesa a celý proces pochopiteľne zachytil na videu. Austrálčan, ktorý je sám mnohými fanúšikmi obdivovaný potvrdil, že aj on má svoje idoly a vzory, ktoré uznáva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Making memories

Príspevok, ktorý zdieľa NK (@k1ngkyrg1os),

Práve toto presvedčie navždy spečatil tetovaním na svojom tele, ktoré mu do konca života bude pripomínať basketblaové legendy. Skoro celú ľavú ruku mu pokrýva nádherná kerka s tvárami tragicky zosnulého Kobeho Bryanta a tiež LeBrona Jamesa. „Kobe a King sú vždy so mnou,“ napísal Kyrgios pod video na svojom instagramovom profile, ktoré dokumentuje, ako dielo vznikalo.Austrálčan opäť potvrdil, že je veľkým milovníkom basketbalu. Nejednu rozcvičku pred zápasom absolvoval totiž v typickom basketbalovom drese. Naposledy pred osemfinále tohtoročného Australian Open proti Rafaelovi Nadalovi vzdal hold zosnulému Kobemu príchodom a rozcvičkou v jeho drese, pretože stretnutie odohral pár hodín po tragickej smrti legendy po nešťastnej havárii vrtuľníka.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Michail Kukuškin

VIDEO 33-ročný Kukuškin odvrátil štyri mečbaly a poslal Kazachstan do vedenia: Spasí Srbov Djokovič?

MADRID – Tenisti Kazachstanu vedú vo štvrťfinálovom súboji finálového turnaja Davisovho pohára nad Srbskom 1:0. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × five =