sobota, 2 decembra, 2023
HomeAudio/videoVIDEO 15-ročná slovenská hviezdička neprestáva udivovať: Jamrichová vyradila aj jednotku Schmiedlovú a...

VIDEO 15-ročná slovenská hviezdička neprestáva udivovať: Jamrichová vyradila aj jednotku Schmiedlovú a zabojuje o finále!

BRATISLAVA – Slovenská tenistka Renáta Jamrichová sa prekvapujúco prebojovala už do semifinále dvojhry na ITF turnaji J&T Banka Slovak Open v bratislavskom NTC.


V piatkovom štvrťfinálovom súboji si iba 15-ročná nenasadená hráčka poradila s turnajovou jednotkou a krajankou Annou Karolínou Schmiedlovou 6:4, 6:4.

Anna Karolína Schmiedlová, Renáta Jamrichová
Anna Karolína Schmiedlová a Renáta Jamrichová (Foto: TASR – Pavel Neubauer)

V dueli o postup do finále nastúpi Jamrichová v sobotu proti Chorvátke Ane Konjuhovej. Turnajová štvorka zdolala Češku Nikolu Bartůňkovú hladko 6:1, 6:3. Druhú semifinálovú dvojicu tvoria Češka Barbora Palicová a Nigina Abduraimovová z Uzbekistanu.dvojhra – štvrťfinále: Renáta JAMRICHOVÁ (SR) – Anna Karolína SCHMIEDLOVÁ (SR-1) 6:4, 6:4, Barbora Palicová (ČR) – Daria Snigurová (Ukr.-2) 1:6, 6:2, 6:3, Nigina Abduraimovová (Uzb.-8) – Amarissa Kiara Tóthová (Maď.) 6:4, 6:7 (6), 6:3, Ana Konjuhová (Chor.-4) – Nikola Bartůňková (ČR) 6:1, 6:3

Zdroj: TASR

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 + twenty =

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments