Home Najdôležitejšie Venus Williamsová prezradila najdôležitejšiu vec, ktorú ju naučil otec Richard: Nevyhnutnosť v tomto svete hejterov!

Venus Williamsová prezradila najdôležitejšiu vec, ktorú ju naučil otec Richard: Nevyhnutnosť v tomto svete hejterov!

by Jaroslav Šípkar
Venus Williamsová

Američanka Venus Williamsová prezradila najdôležitejšiu vec, ktorú ju naučil otec Richard. Nevyhnutnosť v tomto svete plnom hejterov!


41-ročná Američanka Venus Williamsová na sociálnej sieti instagram odpovedala fanúšikom na ich otázky. Okrem iného hovorila o tom, čo najdôležitejšie ju naučil otec Richard.

„Samozrejme, je to skvelý pocit, keď vám niekto dôveruje, no otec vždy dôveroval nám, ale zároveň nás naučil dôverovať si. To je najdôležitejšie, aby ste mohli byť pripravení na tento svet hejterov.“

Venus Williamsová dostala aj otázku ohľadom návratu na súťažné kurty. Podľa jej odpovede sa comebacku legendy dočkáme už čoskoro.

„Darí sa mi výborne. Viac ako nad čímkoľvek rozmýšľam nad oblečením, aké si dám pri návrate na tour. Nemôžem sa dočkať,” uviedla.

Bývalá svetová jednotka je v súčasnosti na 464. pozícii v rebríčku WTA. Za posledné dve sezóny vyhrala len päť zápasov, nazbierala až 21 porážok. Nehrala päť mesiacov, na kurtoch sa naposledy objavila koncom leta.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

one − 1 =