Novak Djokovič
Novak Djokovič po päťsetovej výhre nad Jannikom Sinnerom (Foto: TASR/AP - Alastair Grant)

Uznávaný lekár by povolil Djokovičovi štart na US Open, ale dodáva: Totálne zlyhal, ukazuje čisté sebectvo!

Uznávaný Dr. Reiner, kardiológ a profesor medicíny a chirurgie na Univerzite Georga Washingtona by umožnil Djokovičovi štart na US Open. Ale Srbove správanie je podľa neho čisté sebectvo.


Novak Djokovič pre odmietanie očkovania proti covid-19 prišiel tento rok o možnosť štartu na grandslamovom Australian Open či turnajoch Masters 1000 v Indian Wells a Miami. Všetko nasvedčuje tomu, že príde aj o grandslamový US Open. Do Ameriky ako neočkovaný nemá povolený vstup.

Djokovičovi je vyčítané, že ako jedna z najznámejších osobností sveta má obrovskú zodpovednosť a vplyv a svojimi názormi ovplyvňuje masy ľudí po celom svete. Dr.Reiner, kardiológ a profesor medicíny a chirurgie na Univerzite Georga Washingtona by umožnil Djokovičovi štart na US Open. Zároveň sa ale nezdržal kritiky na Srbovu adresu.

Uznávaný lekár by povolil Djokovičovi hrať na US Open, ale považuje ho za čistého sebca

„Keď sa pozerám na niekoho ako Djokovič, na niekoho, kto zarobil tenisom stovky miliónov dolárov, ktorý prežil tento neuveriteľne šťastný život, pozerám sa na neho ako na symbol verejnej zodpovednosti,” hovoril doktor Reiner v relácii Patrick McEnroe’s Holding Court Podcast.

„Napriek tomu, že si myslím, že by mal hrať v Spojených štátoch, myslím si, že úplne zlyhal počas najtemnejšieho bodu tejto pandémie, kde mal byť skutočným príkladom, nedokázal to. To, čo v skutočnosti urobil, bol prejav sebectva. Tak to bolo minulú zimu, čisté sebectvo.”About Jaroslav Šípkar

Check Also

Viktória Kužmová

Hrunčáková po vyradení tretieho nasadeného páru v debli zabojuje o semifinále: Americko-ruské duo doplatilo na zahadzovanie brejkbalov

NINGBO – Slovenská tenistka Viktória Hrunčáková si po vypadnutí v singli napravila v čínskom Ningbo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

8 + one =