Ugo Humbert
Ugo Humbert (foto: Twitter/ATP Tour)

Ugo Humbert priznáva: Moje problémy spôsobila vakcína proti koronavírusu

Francúzsky tenista Ugo Humbert prehovoril o problémoch, ktoré spôsobila vakcína proti covid-19.


Francúz Ugo Humbert si vlani dal po prehre v prvom kole na turnaji v Toronte pichnúť vakcínu proti covidu. Následne štartoval na štyroch turnajoch, utrpel štyri prehry a rozhodol sa sezónu predčasne ukončiť. Necítil sa dobre. Lekári mu potvrdili, že zdravotné problémy mohli súvisieť s reakciou na vakcínu proti covidu.

„Veľmi ťažké povedať, nie som doktor,“ cituje Humberta portál tennisworldusa.org. „Spravili mi všetky možné testy, ale nič mi nenašli. Bolo to šialené. Lekári povedali, že môže existovať súvislosť s vakcínou. O vakcíne ešte nevieme dosť presne,“ pokračoval.

„Desať dní po mojom vypadnutí z Toronta som hral veľa, ale po 45 minútach či jednej hodine som mal všade kŕče a ku koncu sezóny bolo pre mňa veľmi ťažké trénovať. Po hodine som bol vyčerpaný,“ opisoval svoje problémy Humbert.

Humbert priznáva, že vie od ďalších športovcov, že mali po vakcíne na covid podobné nepríjemnosti.

„Nie, nie som jediný športovec. Počul som o tom rozprávať aj iných, že sa im to stalo. Zažil som to, no chcem na to čím skôr zabudnúť. Boli to ťažké časy. Radšej by som o tom už nerozprával,“ dodal francúzsky tenista.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Viktória Kužmová

Kužmová v exotickom Monastire cez domácu tenistku bez rebríčka do finále kvalifikácie: Čaká ju Chorvátka Konjuhová

MONASTIR – Slovenská tenistka Viktória Kužmová zabojuje o hlavnú súťaž dvojhry na turnaji WTA 250 v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

16 − ten =