Home Najdôležitejšie Ty krysa! Austrálsky búrlivák sa pohádal s legendárnym tenistom

Ty krysa! Austrálsky búrlivák sa pohádal s legendárnym tenistom

by Roderik Pastier

V tenise nie je ani počas prestávky zapríčinenej koronavírusom nuda. Opäť zohral hlavnú úlohu známy búrlivák Nick Kyrgios, ktorého fanúšikovia poznajú ako hráča, ktorý je neustále s niečim nespokojný. Tentokrát nahneval Borisa Beckera. Šesťnásobnému grandslamovému šampiónovi sa nepáči, ako austrálsky tenista kritizuje svojich kolegov a nazval ho krysou.


Okolo Nicka Kyrgiosa je stále rušno. Keď sa nemôže hádať na kurte vyvoláva rozbroje prostredníctvom sociálnych sietí. Nedávno sa pustil do šéfa ATP. Andrea Gaudenzi totiž v rozhovore povedal, že na obnovenom programe turnajov spolupracovali i samotní hráči, čo podľa Austrálčana nebola vôbec pravda.

Chladným ho nenechalo ani to, čo sa stalo na Adria Tour, ktorú organizoval Novak Djokovič. Na spomínanom turnaji sa nakazilo viacero hráčov, zdravý zostal však Alexander Zverev, ktorý tvrdil, že aj napriek tomu dodrží dvojtýždňovú karanténu. Nedávno sa však pochválil tým, ako trávi čas na párty. To Kyrgiosovi neuniklo a svojho kolegu skritizoval a nazval ho sebcom.

Kyrgiosova reakcia následne nahnevala aj Borisa Beckera. „ Kyrgiosova reakce pak naštvala Borise Beckera. „Alexander Zverev porušil karanténu a mal by sa za seba hanbiť. Je vzorom pre mnoho tenisových fanúšikov a mladých hráčov. Napriek tomu nemám rád krysy,” napísal Becker na sociálnu sieť. „Ktokoľvek takto hovorí o svojom kolegovi, nemôže byť mojím kamarátom. Pozri sa na seba do zrkadla,” dodal Nemec.Kyrgios na to okamžite zareagoval spôsobom, aký je u neho známy. „Prosím ťa Boris, s nikým tu nesúťažím, ani sa nesnažím nikoho odcudzovať. Je globálna pandémia a pokiaľ hocikto urobí niečo takéto ako Zverev, tak je to idiotské. Nebudem mlčať,” reagoval Austrálčan. Slovná prestrelka pokračovala ďalej. „Si ešte väčšia trúba, ako som si myslel,” odkázal legendárnemu tenistovi.

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

seventeen − 5 =