Iga Swiateková
Iga Swiateková (Foto: TASR/AP Photo - Mark J. Terrill)

Dočká sa veľkej premiéry? Turnaj majsteriek po odhlásení Bartyovej doplnili ďalšie dve hviezdy

LONDÝN – Po definitívnom odhlásení austrálskej svetovej jednotky Ashleigh Bartyovej zo záverečného Turnaja majsteriek, sa zoznam kvalifikovaných na prestížne podujatie rozšíril o ďalšie dve mená.


K českej dvojici Barbora Krejčíková, Karolína Plíšková a bielorusko-gréckej dvojke Aryna Sabalenková a Maria Sakkariová, sa ďalšími istými účastníčkami stali Poľka Iga Swiateková a španielska hviezda Garbiñe Muguruzová.

Badosová a Jabeurová majú blízko k Mexiku

Z aktuálneho rebríčka na základe výsledkov z prebiehajúcej sezóny majú právo štartu na novembrovom vrchole sezóny v mexickej Guadalajare ešte dve hráčky. Medzi adeptkami na zvyšné dve postupové miesta má najlepšiu pozíciu nedávna víťazka prestížneho turnaja v Indian Wells Paula Badosová zo Španielska a tiež Tunisanka Ons Jabeurová.Swiateková v premiére, Španielka sa vracia po 4 rokoch

Kým 20-ročnú talentovanú Poľku čaká na Turnaji majsteriek premiéra, Španielka Muguruzová sa na prestížne podujatie vráti po štyroch rokoch a v Mexiku sa pokúsi nadviazať na svoj najúspešnejší výsledok z roku 2015, kedy to dotiahla až do semifinále.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Daria Kasatkinová, WTA San Jose

Štátne vyznamenanie pre Kasatkinovú, ktorá priznala vzťah so ženou: Poslanec dumy zúri, žiada jeho zrušenie

MOSKVA – Poslanec ruskej Štátnej dumy Roman Terjuškov nesúhlasí s udelením štátneho vyznamenania pre ruskú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seven + 17 =