Domov Najdôležitejšie Tretí titul po sebe! Slovenský talent zarmútil dvojicu krajaniek a opäť oslavuje

Tretí titul po sebe! Slovenský talent zarmútil dvojicu krajaniek a opäť oslavuje

od Majo Malinovský
Salma Drugdová, Daria Kuczerová, Trofeje, Štvorhra, Rogaška Slatina

ROGAŠKA SLATINA – Tretí titul po sebe! 20-ročná Salma Drugdová sa na podujatí ITF W15 v slovinskom Rogaška Slatina dočkala tretieho deblového triumfu po sebe.


Drugdová získala titul vo štvorhre na 15-tisícovom antukovom turnaji ITF WTT W15 v slovinskom meste Rogaška Slatina. V pozícii najvyššie nasadeného páru viedli vo finále spolu s Poľkou Dariou Kuczerovou nad slovenskou dvojicou Laura Cíleková, Natália Kročková 6:2, 3:1, keď im Slovenky zápas vzdali.

Pre dvadsaťročnú Drugdovú je to už ôsmy deblový titul na ženskom okruhu ITF a všetky tri získala na posledných troch turnajových vystúpeniach. Čo je zaujímavé je fakt, že každý z nich vybojovala po boku inej parťáčky. V poľskom Grodzisk Mazowiecki zvíťazila spoločne s Češkou Ivanou Šebestovou a následne v slovinskom Kršku vyhrala s Belgičankou Van Impeovou.

Zdroj: ts

Podobné články

Zanechajte komentár

eleven + 18 =