Bernard Tomic
Bernard Tomic (Foto: TASR/AP - Andy Brownbill)

Tomic mal oprávnené obavy: Viem, že sa to nezdá, ale toto je začiatok môjho návratu

MELBOURNE – Veľké obavy bývalého sedemnásteho hráča sveta a niekdajšieho veľkého talentu Bernarda Tomica sa ukázali ako opodstatnené.


Kontroverzný Tomic pri svojom návrate na kurty v austrálskom Melbourne v súboji s ruským súperom Safjullinom pociťoval zdravotné probl´émy a navrhol brazílskemu rozhodcovi stávku s pozvaním na večeru, ak po stretnutí bude pozitívny na koronavírus, čo sa napokon aj potvrdilo a nariadená izolácia od doktorov po zápase tak bola naozaj oprávnená.

Stále sa cíti biedne

Stále sa cítim dosť biedne. Je mi horšie psychicky ako fyzicky, pretože som mal naozaj veľkú motiváciu sa vrátiť na scénu a ukázať austrálskym fanúšikom, že môžem hrať tak, ako odo mňa očakávajú. Som sklamaný, že mi v tom vírus zabránil,“ uviedol kontroverzný Austrálčan periodikám Herald a The Age po tom, čo dostal pozitívny výsledok testu.Stále verí v návrat na vrchol

„Viem, že sa to nezdá, ale toto je začiatok môjho návratu. Kvôli chorobe som jednoducho nemohol ísť naplno. Aj keď som sa snažil, nemal som silu bojovať. Urobím všetko pre to, aby som sa vrátil na vrchol. Naozaj si vážim podporu všetkých,“ dodal odhodlane aktuálne až 257. hráč rebríčka ATP.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Novak Djokovič

VIDEO Isner na Wimbledone vytvoril svetový rekord, suverénny Djokovič preletel do osemfinále

WIMBLEDON – Americký tenista John Isner vytvoril rekord v počte es v kariére. Piate eso …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nineteen − 10 =